Anasayfa
2018-12-20 10:08:43 ( 3327 izlenme )
Reklamlar

A-n-nesi S-o-n Anda Fark Etti Bebek Az Kalsın Ö-l-üyordu

A-n-nesi S-o-n Anda Fark Etti Bebek Az Kalsın Ö-l-üyordu..A-n-nesi bebeğinin burnundaki siyah noktaları erkenden fark etmeseydi bebek ölecekti! Bakın a-n-nesi nasıl bir yöntem izlemiş.. Eğer sizin çocuğunuzda da bu sorun varsa mutlaka böyle yapın!


Kokulu Mum Bebeğin Burnunda Evlerimizin havasını ferahlatması için kullanılan kokulu mumlar tehlike saçabiliyor. Özellikle yeni dünyaya gelen bebekler için tehlike oluşturan kokulu mumları kullanırken dikkat edin.

Dekoratif ve koku amaçlı kullanılan kokulu mumlar bilmediğimiz tehlikeleri ortaya çıkartıyor. New Jersey'da yaşayan Meghan Budden'de yaşadığı ev de bir kaç saat için yaktığı mum hayatının şokunu yaşattı.

Nefes almakta zorluk çeken bebeğinin burnunu açmak istediği sırada baktığında minik bebeğin burnunun içinde farklı cisimler gördü. Bu cisimlerin ne olduğunu öğrenmek için mumların üzerine bakan a-n-ne şok edici uyarılarla karşılaştı.

Mumların üzerinde 3 saat ve üzeri yakılmaması belirtildiğini yeni gören a-n-ne bebeğinin burnunda bulunan siyah noktaların da is olduğu belirtildi. Bebeğin sağlık durumu iyi olduğu belirtilirken doktorlar a-n-neyi uyardı bebeğin yanında yakılmaması gerektiğini belirtti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hikaye: Evlenmemenin Sırrı DOKTORU S-ON DURUMUNU ANLATTI Doktor önerisi ile denedi ve vücudu il-ti-haptan temizlendi Görenler Hay-ret Etti