Anasayfa
2018-12-23 08:54:38 ( 1466 izlenme )
Reklamlar

Aslında K-a-nser iyileştirilmesi en kolay h-a-stalıktır

Aslında K-a-nser iyileştirilmesi en kolay hastalıktır

K-a-nser iyileştirilmesi en kolay hastalıktır K-a-nser iyileşebilen bir hastalıktır ve iyileştirilmesi çok basittir. Neden mi? çünkü k-a-nser hücreleri ile normal hücreleri birbirinden ayırt etmek çok basittir. Örneğin normal hücreler oksijen ile solunum yaparlar, yani havadaki oksijeni yakarak enerjilerini elde ederler ama k-a-nser hücreleri, fermentasyon ile oksijensiz ortamda enerjilerini elde ederler.

Sigara içtiğinizde soluduğunuz havadaki oksijenin bir kısmıyla tütünü yakarken, yanma sonra açığa çıkan karbondioksit gazını ciğerlerinize oradan da kan vasıtasıyla hücrelere gönderirsiniz. Tam da k-a-nserli hücrelerin aradığı bir ortam, oksijen yerine karbondioksit. Böylece bu karbondioksit ile fermantasyon reaksiyonunu hızlandırırlar.

ASLA UNUTMAYIN
Si-ga-ranın k-a-nser yapıcı etkisi tütündeki ziftten katrandan falan değildir. Kandaki oksijenin yerini karbondioksit almasındandır.İşte size hemen ilk ipucu, k-a-nser hücreleri oksijenden nefret ederler. Kandaki oksijen miktarını artırırsanız k-a-nserli hücreleri yok edersiniz.

İkincisi k-a-nser hücreleri asidli ortamı severler, normal hücreler bazik ortamda yaşarlar. İşte size bir başka silah. K-a-nser hücreleri bazlı ortamdan nefret ederler, o halde vücudu bazik ortamda tutarsanız tek bir k-a-nser hücresi kalmaz hepsi ölür,Üçücü silah, sıcaklık.

K-a-nser hücreleri soğuk ortamı severler, 36.2 C de yaşamak çok hoşlarına gider. ama normal hücreler biliyorsun 36.7 C de yaşarlar. O halde termoterapi dediğimiz şekilde k-a-nser hastasının vücut sıcaklığını sıcaklık verici il-ac-larla ısıtırsak tüm k-a-nser hücreleri hakkın rahmetine kavuşur, Kardeşlerim daha elimizde o kadar fazla s-i-l-ah varki, patent başvurularını yeni yaptığımdan açıklamıyorum.

Yemin ediyorum K-a-nser tedavi edilebilen bir hastalıktır. Tedavi edilmesi de gerçekten yukarda anlattığım gibi çok basittir. Einstein “bir şeyi altı yaşındaki çocuğa açıklayamıyorsan, sen de anlamamışsındır.” der. yukarıda anlattıklarımı altı yaşında bir çocuk rahatlıkla anlar.

Bir de “Her şeyi olabildiğince sade yapın, ama basit değil” demiştir Einstein. K-a-nser ila-cı yapacaksanız çok sade olmalıdır. K-a-nser hücrelerini yenmek kompleks bir şey değildir.

Kardeşlerim unutmayın “Tanrı her zaman en kolay yolu seçer.” sözü de Einstein’a aittir. Bir k-a-nser hücresini öldürmek ve k-anserli hastaları iyileştirmek gerçekten çok ama çok basittir.Hepinizi çok seviyorum.

Kaynak: Prof. Dr. İbrahim Uslu

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Abdullah Gül CHP eş başkanı oldu Tiroid Has-talarına İl-açsız Do-ğal Çö-züm Sağlam Bir Kişiliğin 4 Özelliği Evde elektrik tasarrufu sağlayan 15 ipucu