Anasayfa
2018-11-22 04:05:26 ( 9536 izlenme )
Reklamlar

Bunlar Nasıl Sözler

Bunlar Nasıl Sözler..Yakın bir gelecekte hayatımıza girmesi beklenen sürücüsüz araçlar yaşam ve çalışma alışkanlıklarını değiştirecek. Yeni bir araştırmaya göre sürücüsüz araçlar, insanların c-insel i-l-işkilerini de derinden etkileyecek ve araçlarda seyir halindeyken daha fazla s-e-*s yapılacak. Direksiyonun bilgisayarlara teslim edildiği ve nispeten mahrem olan otonom araçların insanların yeni c-i-nsel i-l-işki mekanı olacağı öngörülüyor.


Euro News’ten Kamuran Samar’ın haberine göre, Surrey ve Oxford üniversitelerinden Scott Cohen ve Debbie Hopkins’in araştırmasına göre otonom araçlar insanların c-i-nsel yaşamlarını da yeniden şekillendirecek. Scott Cohen, “S-e-*s kentsel turizmin bir parçası ve ticari s-e-*s de bunun bir parçası. Sürücüsüz araçların yasal veya değil daha fazla fuhuş olaylarına yol açacağı ihtimali bir hayli yüksek.” diyor.

Amerikalıların zaten yüzde 60’ının araç içinde s-e-*s yapmış olduğuna dikkat çeken araştırma, sürücüsüz araçların s-e-*s turizmi için yeni bir trend oluşturabileceği belirtiliyor.Otonom araçlarda c-i-nsel ilişkinin 2040 yılından önce gerçek olmayacağını da belirten Cohen, teknolojinin ilerlediği ve fuhuşun yasal olduğu ülkelerde bu ikisinin bir araya geleceğini ve böylece s-e-*s turizminin canlanacağını söylüyor.

Araştırmada otonom araçların s-e-*s turizmi üzerindeki etkilerinden kısaca bahsediyor. Bu durumun gerçekleşmesi için söz konusu araçların iç dizaynı da uyuma ve yemek gibi faaliyetlere olanak sağlayacak şekilde tasarlanacak.

Özellikle yol üstünde bulunan küçük otellerin bu durumdan ciddi şekilde etkileneceğini belirten Cohen, insanların tasarruf etmek için de otel yerine araçlarında kalmayı tercih edeceğini öngörüyor.aynak: mynet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SGK’dan Çok Büyük Müj-de 8.1 Oranında D-eprem O-ldu 50 bin TL ce-za-sı var Görenler Hay-ret Etti