Anasayfa
2018-11-22 04:12:38 ( 91 izlenme )
Reklamlar

Bütün Köy Di-ken Üs-tünde

Bütün Köy Di-ken Üs-tünde..Güncel (Yeniler)Bütün Köy Diken Üstünde Pembe Kugular 3 Hafta Ago Yorum Yapılmamış Bir Köy Diken Üstünde Diyarbakır’da Bir Köy Diken Üstünde! 5 Metrelik Yılanlarla Mücadele Ediyorlar Diyarbakır’ın Bağlar ilçesine bağlı bir köyde boyları 3 ile 5 metre arasında değişen yılanlar büyük pan-iğe neden oldu. Önüne çıkan her şeye saldıran yılanlar, köylüler tarafından taş ve sopalarla öl-d-ürülüyor.


Diyarbakır’ın Bağlar ilçesine bağlı bir köyde son bir haftada boyları 3 ile 5 metre arasında değişen 15 yılan görüldü. Vatandaş ve hayvanlara sa-ldıran yılanlar, taş ve sop-alarla öl-dür-ül-üyor.

KÖYLÜLER ÖL-D-ÜRÜP TOPRAĞA GÖMÜYOR Bağlar ilçesine bağlı Körtepe köyü sakinleri, son bir haftadır k-abus yaşıyor. Etrafında bulunan taşlık alanın yoğunluğu nedeniyle yılan istilasının yaşandığı köyde son bir hafta içerisinde boyları 3 ile 5 metre arasında değişen 15 yılan görüldü.

Köydeki vatandaş ve büyükbaş dahil hayvanlara saldıran yılanlar, köylülerin taş ve sopaları ile ö-l-dür-ülüp toprağa gömülüyor.“HEM VATANDAŞA HEM DE HAYVANLARA SALDIRIYOR” Körtepe köyü sakinlerinden Erhan Çatar, son bir hafta içerisinde 15’e yakın yılan gördüklerini söyledi. Çatar, “Geçtiğimiz gün yine bir yılan, pamuk tarlasında arkadaşımıza saldırdı.

Koyunların önündeydi bağrışmalarını duyduk, hemen yardımına koştuk. Yılan saldırısını görünce hemen taşı alıp yılanı ö-ldü-rd-ük. Yılanı görünce biraz korkumuz oluyor. Biz gördüğümüz zaman ö-ld-ürü-yoruz, koyunlara insanlara sa-ldırıyorlar. Köyde şimdiye kadar zehirlenme olmadı ama insanlara sald-ırıyorlar. Burası taşlık alan, daha çok taş altlarına saklanıyorlar” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Emekli maaşları ile ilgili s-on dakika ha-beri gel-di Ünlü Sanatçımız'dan Kö-tü Haber. Sevenleri Hastaneye Akın Etti Ceylin ci-na-yeti duruşmasında duygusal anlar yaş-andı Bunlar Nasıl Sözler