Anasayfa
2018-12-24 09:28:42 ( 1545 izlenme )
Reklamlar

Karabük'te a-l-kollü sürücünün şubeye gelen

Karabük'te a-l-kollü sürücünün şubeye gelen arkadaşı da a-l-kollü çıktı

Karabük'te yapılan kontrolde 1.16 promil a-l-kollü yakalanan Hüseyin Ü.'den polis ekipleri aracını teslim edebilecekleri ehliyet sahibi birini çağırmasını istedi. Ancak Hüseyin Ü.'nün çağırdığı arkadaşı da a-l-kollü çıktı. Kavgaya tutuşan arkadaşlar polis ekiplerince ayrılırken, araç ise trafikten men edildi.

Karabük'te a-l-kollü sürücünün şubeye gelen arkadaşı da a-l-kollü çıktı


Karabük Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri gece yarısı 100. Yıl Mahallesi 1010 Nolu Cadde üzerinde a-l-kol denetimi yaptı. A-l-kolmetreyi üfleyen Hüseyin Ü., 1.16 promil a-l-kollü çıktı. Hüseyin Ü.’nün ehliyetine 6 ay el konulurken, 1002 TL ceza kesildi.

Polis ekipleri, Hüseyin Ü.'den otomobilini teslim edebilecekleri ehliyetli ve a-l-kolsüz birisini çağırmasını istedi. Hüseyin Ü., cep telefonuyla görüştüğü arkadaşından çağırdığı yere gelmesini istedi. Bir süre sonra gelen Sercan C.’ye polis ekipleri a-l-kollü olup olmadığını sordu. A-l-kollü olduğunu söyleyen Sercan C.'ye sinirlenen Hüseyin Ü., "Senin yüzünden oldu" dedi. Sercan Ç. de "Ben ne yaptım sen çağırdın beni" dedi. Kavgaya tutuşan arkadaşları polis ekipleri ayırdı.

Ekipler, teslim edecek birisini bulamadığı otomobili trafikten men etti. Otomobil çekiciyle otoparka kaldırıldı. (DHA)

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Binlerce İnsanın K-a-nsere karşı Kullandığı Do-ğal Tarif. Maaşlara 521 TL Za-m Gel-di Diş Tartarlarından Kurtulmanın En Kolay Yolu Müslüm filmindeki yürek ya-k-an sahneyle ilgili gerçek ortaya çıktı