Anasayfa
2018-12-20 10:05:43 ( 988 izlenme )
Reklamlar

Kardeşi Yeşim Erbil Açıkladı Mehmet Ali Erbil’den haber var!

Uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil’in doktor kardeşi Yeşim Erbil müjdeli haberi Instagram hesabından duyurdu. Mehmet Ali Erbil’in son 3 gündür cihaza bağlanmadığını ve konuşmaya başladığını söyleyen Yeşim Erbil, sevenlerine müjdeli haberi verdi.
Mehmet Ali Erbil’den haber var!

İşte Yeşim Erbil’in açıklamaları….

Son üç dört gündür, cihaza bağlama gereği duymadılar, yoğun bakımda hala ama solunum cihazından ayrıldı diyebiliriz, Bundan sonraki süreç iyileşme, daha yolumuz var ama yaşam fonksiyonlarının yerine gelmesi çok sevindirici.

63 gün oldu. O kadar sevenleri dua etti ki bir mucize gerçekleşti. Ne kadar çok seveni varmış. Abim yavaş yavaş atlatacak. Bugünleri görmek bizi çok sevindirdi. Yanına girdik, çok sınırlı bir şekilde. Yayına girip çıkıyoruz. Şu an abim konuşuyor, küçük küçük canının çektiği yiyecekleri söylüyor. Canı mantı, köfte, pizza istemiş… Şimdilik aile bireyleri görebiliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şeker hastalığının başlıca belirtileri! Tip 2 Diyabet nedir ? Tiroid Has-talarına İl-açsız Do-ğal Çö-züm Devlet Karşılıksız Para Veriyor! Kim Ne kadar Kaç Lira Alabilirsiniz Görenler Hay-ret Etti