Anasayfa
2018-12-20 10:19:57 ( 78 izlenme )
Reklamlar

Liseli kızı saçlarından sürükleyip defalarca ..İ-Ğ-RENÇ O-L-AY !

Liseli kızı saçlarından sürükleyip defalarca … İĞRENÇ OLAY !

KKTC Lefkoşa’da, yaşayan Hakan D., 15 yaşındaki liseli kız çocuğunu zorla bir okula götürüp t*c*vüz etti. Hakim karşısına çıkan sanık 9 yıl hapse çarptırıldı. Sanığın 15 yaşındaki kızı okula zorla sürükleyip saçlarından sürükleyerek defalarca zorla c*ns*l il*şkiye girdiği kameralar tarafından tespit edildi.

Liseli kızı saçlarından sürükleyip defalarca t*c*vüz etti

Kıbrıs medyasında yer alan habere göre; Lefkoşa’da 10 Temmuz 2016 tarihinde 15 yaşındaki kız çocuğunu zorla bir ilkokula götürüp t*c*vüz edip 9 yıl hapis cezasına çarptırılan Hakan D.’nin istinaf talebi reddedildi. Savcılık cezanın yükseltilmesi, Hakan Demirbüken ise ceza süresinin düşürülmesi için istinafa başvurdu.

MAHKEME TALEBİNİ REDDETTİ

Yargıtay Ceza olarak oturum yapan Ahmet Kalkan’ın başkanlığında, Bertan Özerdağ ve Peri Hakkı’dan oluşan Yüksek Mahkeme heyetinin huzurundaki davada İstinaf kararını açıklayan Peri Hakkı, istinaf taleplerini reddettiklerini açıkladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyada Hızla Yayılan Ve Sadece Çocukları Etkileyen S-a-lgın Erdoğan Trump’a telefonda söyledi: İkisini de bitiririz Gerçek Sevgi Hikayesi Yeteri Kadar Su İçmediğinizi Gösteren 8 Bel-irti