Anasayfa
2018-12-23 07:39:44 ( 276 izlenme )
Reklamlar

O Besini Fazla Tüketiyorsanız Şayet Sizde Bu Sorunu Yaşayabilirsiniz

O Besini Fazla Tüketiyorsanız Şayet Sizde Bu Sorunu Yaşayabilirsiniz

Her ne kadar Sağlığımıza dikkat edersek edelim her geçen gün sağlıklı diye tükettiğimiz besinlerin hem bedenimize hem özel hayata verdiği zararları öğrendikçe şoke oluyoruz. Her gün tüketilen ve bu zararı hiç bilinmeyen o besinin özellikle erkekler için çok tehlikeli olduğu ortaya çıktı.

İşte özel hayatı bitiren o besin ve ayrıntılar. Şekerin zararını bilmeyen yok. Uzmanların her fırsatta tüketilmemesi gerektiğini açıkladığı üç beyazdan bir tanesi şeker. Beslenme Uzmanı Cassandra Barns, şekerin cinsel yaşamı sabote edebileceğine dikkat çekerek, erkeklerde erektil disfonksiyona (sertleşme bozukluğu) neden olabileceğini söyledi.

Vücuda hiçbir faydası olmadığı söylenen şekerin cinsel yaşamı da olumsuz etkilediği açıklandı. Uzmanlara göre; şeker, kanser riskini artırıyor, obeziteye neden oluyor, bağışıklık sistemini zayıflatıyor, kalbe zarar veriyor, karaciğer yağlanmasına yol açıyor, ciltte kırışıklık yapıyor ve hafızayı zayıflatıyor. Şekerin zararları bunlarla da sınırlı kalmıyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bülent Arınç O İd-dialara Cevap Verdi 50 bin TL ce-za-sı var A-n-nesi S-o-n Anda Fark Etti Bebek Az Kalsın Ö-l-üyordu Bunlar Nasıl Sözler